Akrilik Mutfak Dolapları2019-01-14T17:10:35+00:00

AKRİLİK MUTFAK DOLAPLARI

Akrilik mutfaklar son yılların en gözde mutfak dolabı modülleridir. Pürüzsüz parlak yapısı, çizilmeyen ve su geçirmeyen gövdesi onu hem dayanıklılık hemde tasarımsal açısından mutfak dolabı sektörünün zirvesine yerleştirdi.

HEMEN FİYAT AL

HEM ŞIK HEM DAYANIKLI

Çizilmez ve su geçirmez gövdesi, pürüzsüz parlak yapısı ile modern mutfakların vazgeçilmezi akrilik mutfak dolapları özellikle ülkemizde çok talep görmektedir. Dayanıklılığı, uzun ömürlü ev eşyalarını seven ülkemiz insanının neden akrilik mutfakları tercih ettiğini anlamak pekte zor değil.

Akrilik mutfak dolabı modelleri üzerinde her rengi mükemmel biçimde taşır. Vişne kırmızısı veya mavi… Görsellik olarak zarif parlaklığı ile tüm renkleri ve desenleri bir dekorasyon argümanına dönüştüren akrilik kapaklar, ankastre mutfaklarda da oldukça şık görünmektedir. Beyaz renginin peynir ekmek gibi satıldığı 2018 yılından sonra, 2019 yılında da yeni nesil mutfakların vazgeçilmezi olacağına şüphe yok.

Tıkla, ölçülerini at ve hemen akrilik mutfak fiyatını al!

EKONOMİK AKRİLİK MUTFAKLAR

Dekora mutfak modern akrilik mutfak dolabı modelleri montajını ekonomik rakamlara birinci sınıf malzemelerle yapabilir. Üstelik ücretsiz akrilik mutfak tasarımınız bizden!

Çizilmez, su geçirmez akrilik kapaklar

Akrilik kapakların başat özelliği çizilmez bir pvc yapısına sahip olmasıdır. Ekstra kalın acyrlic pvc ile bant kenarlarından kaplanan mdflam ardına nem ve su geçirmeyeceği için artı olarak su geçirmezlik özelliği de vardır. Tüm bu özelliklerin yanına parlak, ihtişamlı yapısı da eklenince akrilik mutfak dolapları neden son yılların en gözde kapak kaplamalarından biri olduğunu anlayabiliriz.

Beyaz renk ile mükemmel uyum

Akrilik mutfak dolapları özellikle beyaz renk ile mükemmel bir uyum içerisindedir. Türk insanın en çok tercih ettiği mutfak dolabı rengi olan beyaz renk, akrilik mutfaklarda bambaşka bir görüntü şöleni sunuyor.

Akrilik mutfaklarınız için bizden daha ucuz bir fiyat aldıysanız o halde muhtemelen aksesuarlarınızda bir problem vardır. Ya da mdflam yerine suntalem üzerine kaplanan ikinci sınıf akrilik pvc siparişi vermişsinizdir.

En Kaliteli ve En Uygun Akrilik Mutfak Fiyatları Dekora Mutfakta

Dekora Mutfak akrilik mutfak dolapları konusunda uzmandır. Bugüne kadar İstanbul içinde sayısız akrilik mutfak montajı, tasarımı yapan firmamız, bu hizmetleri karşılığında vizyonu gereği cüzi ücretler talep etmiştir.

Akrilik mutfak fiyatları nedir?

Dekora mutfaktan akrilik mutfak dolabı siparişi vermek isterseniz bize ölçülerinizi mail olarak atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca 0505 867 2305 numarasını arayarak fiyat alabilir veya aynı numaradan Watsapp ile iletişime geçebilirsiniz. Emin olun ki en kısa sürede fiyatınız hazırlanacaktır ve piyasanın altında fiyatlarla akrilik mutfak dolapları sahibi olmanız çokta uzak bir düşünce değil.

Evinize montajlayacağımız akrilik mutfak dolapları birinci sınıf mdflam üzerine presslenmiş birinci sınıf akrilik malzemedir. Fiyatlara tezgah dışında her şey dahildir. Tezgahınız için ayrı bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Seçeceğiniz tezgah, kulplar, aksesuarlarla fiyatta oldukça ivmeli değişimler olacağı için tam olarak belirli bir fiyat vermek mümkün değildir. Lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede harika akrilik mutfak dolaplarınıza kavuşun.